архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, ПОДІЇ, предметний дизайн, ФОТООГЛЯДИ

Годинники Braun – жива класика від Дітера Рамса

четвер, 6 Серпень 2015, Переглядів: 841

У 1921 році інженер Макс Браун відкрив свій невеликий магазинчик з продажу деталей для радіоприймачів, після став розробляти їх сам. Через чотирнадцять років була заснована компанія Braun, яка в середині двадцятого століття стала величезною корпорацією-лідером з виробництва електроприладів. Зберігаючи першість у технологічних аспектах, Braun прагнула також поєднати функціональність зі зручністю, практичністю і привабливим зовнішнім виглядом у своїй продукції.
Найбільших успіхів на цьому терені домігся Дітер Рамс, який викликав справжню революцію в дизайні. Немов сплавляючи в єдине ціле візуальну складову і продуктивність, він закликав відмовитися від непотрібних деталей на догоду красі форми. Десяти принципам дизайну, викладеним Дітером Рамсей, досі знаходять застосування в індустрії, а найбільш відомим їхнім прихильником є компанія Apple.

У сімдесятих роках Braun також зайнялася виробництвом наручних годинників, а в допомогу вже став відомим Рамсей спорядили Дітріха Лубса. Саме їх співпраця принесла годинниках Braun славу у всьому світі, зробивши їх престижним аксесуаром і бажаним об’єктом для кожного носія гарного смаку. На жаль, через якийсь час компанія Braun була змушена перестати випускати годинники, зосередившись на провідних галузях промисловості.
Після тривалої паузи компанія Braun вирішила знову зайнятися виробництвом годинників. Першим її рішенням було перевипустити класичні моделі сімдесятих років минулого століття, розроблені чарівниками дизайну Дітером Рамсей і Дітріхом Лубсом. Перевидані моделі зовні майже цілком зберегли свій оригінальний вигляд, лише деякі зміни були адаптовані для сучасників – Braun вдихнула нове життя в усталені традиції, а майстри схвалили перезапуск годинникової промисловості.

У перший же рік виробництва годинник Braun отримали нагороди на престижних міжнародних преміях iF і Red Dot Award. Критики відзначили, як компанії вдалося успішно повернути свій неповторний стиль в годинне ремесло, при цьому не відступаючи від формату, який приніс популярність годинниках Braun багато десятиліть тому. Можна з упевненістю сказати, що зараз Braun – годинник на всі часи. Прекрасні у своєму мінімалізмі, дивовижні у своїй продуктивності і функціональності годинники Braun – останній заповіт геніальних дизайнерів, які змогли змінити індустрію.

Ті люди, які є справжніми цінителями годинників, представлених брендом Breguet, а також ті, хто нещодавно здійснив покупку годинника Вreguet, знають, що ці вироби не тільки якісні і дорогі аксесуари. Вони шедевральні і чарівні.Дізнатися більш детальну інформацію та купить часи breguet ви можете в нас.

Крім класичних моделей для чоловіків Braun також випускає аналогічні моделі для прекрасної половини людства.

Окремо варто звернути увагу на модель годинника Braun BN10, яка є не заново випущеної оригінальною моделлю, а сучасною розробкою компанії.
Дизайн престижних годинників преміум-класу BN-10 слід заповітам Дітера Рамса – людини, яка визначило вигляд технологічного прогресу в двадцятому столітті. Мінімалізм, увага до деталей, інноваційний підхід і згода між змістом і формою – ось, що відрізняє всю продукцію Braun протягом довгих років існування компанії.

Запатентована система регулювання EasyScroll дозволить вам швидко і з комфортом перемикати режими годин, від календаря до хронографа, всього лише кількома рухами пальців. Корпус годинника, залежно від моделі, продовжується ремінцем з нержавіючої сталі або полуіретана, у світлих і темних тонах, що відкриває безмежний простір для формування свого власного унікального стилю. BN-10 забезпечені дійсно вражаючою кількістю можливостей і характеристик: LCD-дисплей, захищений посиленим склом K1, LED-підсвічування, енергозберігаючий датчик руху, хронограф, функція зворотного відліку, календар. Годинники водонепроникні на глибині до 30 метрів, два роки гарантії.Подібні публікації:

  1. Годинники ZIIIRO Gravity
  2. Годинники від дизайнера George Nelson
  3. White & White – настінні годинники Вадима Кібардіна
  4. Годинники від дизайнера George Nelson

Залиште свої враження!z