архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд ілюстрацій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Міський парк Superkilen від Superflex, BIG, Topotek 1. Копенгаген, Данія.

п`ятниця, 21 Серпень 2015, Переглядів: 732

У Копенгагені, Данія, була реалізована дуже цікава ідея. Над її втіленням у життя спільно працювали три міжнародні архітектурні фірми: Superflex, BIG і Topotek 1. В одному з найбільш багатонаціональних і соціально нестійких районів столиці Данії Ньорребро був створений незвичайний парк під назвою Superkilen.

Головна особливість парку – це його зміст. У ньому знаходиться величезна кількість предметів з усього світу. Це свого роду колекція з 108 предметів, які можна знайти в багатьох країнах світу. Всі вони були скопійовані з оригіналів або спеціально привезені в Копенгаген. Маючи свій власний шматочок землі Ви можете користуючись книгами по ландшафтному дизайну самостійно облагородити територію та зробити її затишною для себе й своїх друзів.

Колекція парку розповідає потроху про більш ніж 50 національностей, які живуть в Ньорребро. Біля кожного об’єкта на землі ви знайдете табличку з описом предмета. На ній датською мовою і мовою країни походження предмета написано, що це за річ і звідки вона.

Парк простягається на 150 метрів в довжину і займає площу в 30000 квадратних метрів. Звичайно, в цьому місці для відпочинку є всі атрибути, властиві сучасним паркам: лавки, ліхтарі, урни для сміття, різноманітні рослини.

Територія парку ділиться на три зони і кольори: зелену, червону і чорну.

У червоній зоні сконцентровані спортивні майданчики, у тому числі для заняття фітнесом на відкритому повітрі, майданчики для баскетболу і тайського боксу. Тут ви знайдете лавки з Бразилії, Великобританії, Ірану та Швейцарії

Чорна площа – це місце для зустрічей. Наприклад, жителі району можуть зустрітися біля марокканського фонтану, під японськими вишнями або ліберійськими кедрами, біля ігрового майданчика у вигляді чорного японського восьминога або великогї неонової вивіски дантиста з Катару.

По території чорної площі тягнуться білі лінії, які обходять всі предмети на своєму шляху, не зачіпаючи їх.

Зелена частина парку призначена для активного відпочинку: гри у футбол або бадмінтон. Також серед м’яких зелених пагорбів можна організувати сімейний пікнік за американськими столиками, покататися на гойдалках з Кабула або пограти в настільний теніс на столах для гри з Іспанії.

Парк являє собою цікаву суміш архітектури, ландшафтного дизайну і мистецтва, а його Сюрреалістична колекція відображає суть і характер району Ньорребро.Подібні публікації:

  1. Дзеркальний дім від MLRP. Копенгаген, Данія.
  2. Парк Камберленд від (Cumberland Park) від Hargreaves Associates і EOA Architects. Нешвілл, США.
  3. Економічний шаховий парк в Осаці
  4. Розширення лікарні Rigshospital від COWI. Копенгаген, Данія.

Залиште свої враження!z