архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Новий офіс компанії Skyscanner від Ballina Construction і Bright 3D. Едінбург, Шотландія, Великобританія.

понеділок, 31 Серпень 2015, Переглядів: 802

Сучасну подорож неможливо уявити без літака. З ним швидко, надійно і океан не перешкода! Тільки от авіакомпаній в світі так багато, що нам обов’язково потрібен союзник у відповідальній справі пошуку «найсмачніших» авіаквитків. Хто ж ним стане? Заглянемо в новий офіс компанії Skyscanner в місті Едінбург, Шотландія, Великобританія, щоб переконатися, що політ обов’язково відбудеться.

Компанія Skyscanner успішно функціонує вже 10 років. Саме час для того, щоб переїхати в новий просторий будинок, а не розкидати більше 140 співробітників по трьох окремих офісах.

Коротких 16 тижнів опинилися в розпорядженні фахівців з компаній Ballina Construction і Bright 3D для того, щоб створити першокласне офісний простір, яке відображає корпоративний стиль замовника. Штаб-квартира була організована в розташованому в центрі Единбурга сучасному офісному комплексі, спроектованому архітектурною компанією Foster + Partners.

Новий офіс повинен не просто зібрати всіх співробітників компанії під одним дахом, але й стати місцем, яке стимулює спілкування і взаємодію між ними на різних рівнях. В житі трапляються різні ситуації, тому іноді спеціалісти потребують послуг адвоката law-office.com.ua/advokat-po-ugolovnym-delam-kiev/.

Простір офісу має відкрите планування. Будь-який з працівників може зайняти будь-яке місце, яке здасться йому зручним для виконання конкретних завдань. Тут не можна знайти кабінети для керівництва, адже всі співробітники компанії працюють разом, як одна велика команда, а може навіть і сім’я, яка не може не пишатися своїм новим домом.

Для того щоб забезпечити свободу пересування і вибору робочого місця, по всьому офісу були розміщені електричні розетки і роз’єми для передачі даних. Крім того, в будь-якому куточку нового будинку компанії Skyscanner доступна високошвидкісна захищена бездротова мережа.

Про літакову спеціалізацію тих, хто знає, як легко і просто організувати, наприклад, переліт до Греції, нагадує стійка біля входу в офіс, елементом якої стала частина крила справжнього літака. Також в офісі можна знайти літакові сидіння.

Велика частка уваги було приділено деталям. В офісі організовані затишні соціальні та ігрові зони, які допомагають співробітникам у потрібний момент розслабитися і відновити сили. Це дозволяє зберегти такий необхідний компанії творчий потенціал працівників на дійсно високому рівні.Подібні публікації:

  1. Офіс Яндекс компанії в Києві від za bor architects
  2. Офіс компанії Pixiv в Токіо
  3. Новий дизайн офісу компанії Prodigy MSN від мексиканських дизайнерів
  4. Офіс Google від Jump Studios. Мадрид

Залиште свої враження!z