архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » ФОТООГЛЯДИ

Взуттєвий магазин SoleRebels від Dom Arquitectura і Asa Studio. Барселона, Іспанія.

п`ятниця, 4 Вересень 2015, Переглядів: 786

Ефіопський взуттєвий бренд SoleRebels, відомий своєю «зеленої» спрямованістю та привертає клієнтів оригінальністю і яскравістю, відкрив свій перший магазин в Барселоні, Іспанія. Дизайн інтер’єру магазину розробили фахівці з місцевої архітектурної студії Dom Arquitectura і фірми з Руанди Asa Studio.

У маленький магазин площею 26 квадратних метрів була перероблена колишня м’ясна лавка, стіни якої були облицьовані білою плиткою.

Плитка була знята, але от акуратні виступаючі цементні ляпки, на яких плитка трималася, залишилися в якості деталей інтер’єру. Таким чином в приміщенні збереглася частина його історії.

Для оформлення інтер’єру були використані перероблені матеріали, що відповідає іміджу бренду. Для клієнтів, які бажають купити зимняя мужская обувь оптом, ласкаво просимо в «Cevivo».

Щоб ще більше виділити яскраве взуття SoleRebels, для створення інтер’єру були обрані натуральні матеріали і нейтральні кольори.

Під стелею і по обох стін спускаються мотузки. На деяких з них закріплені автомобільні шини, що стали обрамленням для взуття.Подібні публікації:

  1. Трирівнева квартира від Архітектура-Джі (Arquitectura-G). Барселона, Іспанія.
  2. Магазин дитячого одягу Piccino в Валенсії, Іспанія
  3. Пейв (Pave) від Джоани Сандовал (Joan Sandoval). Барселона, Іспанія.
  4. Готель ME від Dominique Perrault Architecture. Барселона, Іспанія.

Залиште свої враження!z