архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » мистецтво, огляд мистецтва, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Фотоманіпуляції від Майкла Вінсента Манало (Michael Vincent Manalo).

середа, 9 Вересень 2015, Переглядів: 2,128

На що здатна наша фантазія? Які картини вона малює і чи дано нам точно передати їх хоч яким-небудь з доступних людині способів? Думаю дано. Принаймні, у фотохудожника Майкла Вінсента Манало (Michael Vincent Manalo) з далекої Маніли, Філіппіни, це виходить ефектно і в прямому сенсі наочно.

Озброївшись фотоапаратом, комп’ютером, головою повної ідей і рівними руками, Майкл робить уявні світи, засновані на реальності, але наповнені містичними подіями, частиною нашої візуальної дійсності.

Теми робіт фотохудожника кружляють навколо сюрреалізму, магічного реалізму і реалізму звичайного. Для того, щоб втілити будь-які Ваші ідеї і побажання, достатньо звернутися до нашої компанії http://bloom-ink.com/ і ми відобразимо це у вигляді широкоформатного або інтер’єрного друку.

У більшості зображень відчувається дух меланхолії і ностальгічних спогадів. Автор малює туманні ландшафти, наповнені теплими почуттями та емоціями, але в той же час з явними темними, що змушують задуматися елементами.

Потойбічність кошмарних снів; середньовічні фантазії і пост-апокаліптичні сцени; спогади про дім, який зараз десь далеко, і сама концепція будинку; суб’єктивні та об’єктивні погляди на суспільство, а також надприродне і паранормальне – ось те, що можна розглядати в роботах молодого художника.

Тут представлені деякі з фоторобіт Майкла Вінсента Манало під назвою «The Wailing Calls of the Night Companions» (Жалібний плач попутників ночі), «The Union of Worlds» (Союз світів), «The Man Who Forgot to Dream» (Людина, яка забула, що потрібно мріяти ), «The Story Teller II» (Казкар II), «The Premonition II» (Передвістя II), «The Perplexities of a Moment» (переплетення миттєвостей), «Secret Society» (Таємне суспільство), «The Fish Tales II» (Розповіді про риб II), «City of Clowns» (Місто клоунів).

Можна по-різному оцінювати фотокартини, створені художником, але в кожному разі великим успіхом є те, що його творчість змушує замислитися.Подібні публікації:

  1. Похмурі символічні фотографії Майкла Вінсента Манало (Michael Vincent Manalo)
  2. Природа і цивілізація: сюрреалістичний фотоарт Майкла Вінсента Манало
  3. Портрети з букв, слів і речень. Графічні ілюстрації Майкла МакКейба (Michael McCabe)
  4. Найкращі пейзажі світу від професійного пейзажиста Майкла Андерсона (Michael Anderson)

Залиште свої враження!z