архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд архітектури, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Свіжий погляд на дитячий майданчик

п`ятниця, 18 Вересень 2015, Переглядів: 1,560

Молодий архітектор Роман Санков і його студія small architects вирішили по-новому поглянути на такий важливий простір в житті дитини, як дитячий майданчик. Яким він може бути без стереотипів? Читайте в оповіданні від автора проекту.

Проект “small arch” – це архітектура, спрямована на людину.
Для нас це насамперед прагнення до створення комфортного середовища проживання, формування ідеального простору для життя, яке в свою чергу визначає рівень свідомості людей, їхнє ставлення до власного оточення.

Місця для паркування – невід’ємна частина житлових комплексів. Було дуже важливо мінімізувати контакт дітей і автомобілів, для цього за допомогою рельєфу створили ландшафтний бар’єр з підпірних стінок з рясним озелененням. Покриття парковки виконано з дренажної “зеленої” плитки, при цьому ми скористались арендою віброплит, детальну інвормацію про яку можна знайти на сайте.

Наша команда small architects, підходячи до проектування ігрового майданчика, поставила перед собою завдання створити цікавий простір, з ідеєю і унікальним дизайном. Ми навмисно відмовилися від типових елементів, не стали нав’язувати дітям ракету або корабель, намагалися подивитися на ігровий простір більш абстрактно, без рамок, крізь сформовані стереотипи. Згадати себе дітьми – ось, що було важливо, адже абстрактність архітектурних форм – це величезне поле для дитячої фантазії!

В основі ідеї – лінія зеленого кольору, кольору життя, яка б залучала дітей. Проходячи через територію житлового комплексу, вона огортає його, десь піднімаючись, десь опускаючись, створює цікаві елементи для ігор. Слідуючи за нею, дитина потрапляє до різних частин ігрової зони.

Велика роль відводиться і ландшафту майданчика. Він не однорідний. В області спортивних зон рівний, а в місцях ігор для дітей молодшого віку з’являються штучні пагорби, вкриті різними прогумованими матеріалами, деревом і нержавіючою сталлю.

Також, спеціально для даного проекту, ми розробили серію параметричних тварин small animals. Малі архітектурні форми – слониха зі слоненям. Цей елемент майданчика збірно-розбірний як конструктор, виготовляється в необхідних розмірах, його можна зібрати в будь-якому місці. Конструкції елементів, з’єднань, прораховуються і можуть сприймати певні навантаження, таким чином, це не просто декоративний, а повноцінний елемент дитячого ігрового майданчика.Подібні публікації:

  1. Конкурсна робота Лоскутової Аліси. Дитячий міні-садок. Жовтневий, Росія.
  2. Ресторан Fresh – «Свіжий» погляд на вегетаріанство \ Food & Drinks
  3. Дитячий розважальний комплекс у Воронежі
  4. Дитячий університет від Паредес Педроса. Гандіа, Іспанія.

Залиште свої враження!z