архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Итальянские спальни

п`ятниця, 18 Вересень 2015, Переглядів: 820

У 2012 році проект котеджу брав участь у міжнародному конкурсі «Гарні будинки» і посів третє місце в номінації «Дизайн-проект». Будинок загальною площею 738,2 м2, що планується до споруди на чорноморському узбережжі Росії в курортному місті Анапа, не міг не залишити байдужим членів журі.

Велику роль зіграв гармонійний дизайн: чіткі квадратно-прямокутні архітектурні форми, білий колір зовнішніх і внутрішніх стін котеджу. Всередині приміщення практично відсутні внутрішні перегородки, що перешкоджають вільній циркуляції морського повітря і проникненню сонячного світла в усі куточки численних кімнат.

На першому поверсі знаходиться вітальня, відокремлена від холу масивним каміном, приватна зона, а також простора тераса і їдальня з видом на басейн і ландшафтний парк. На другому поверсі – спальні, ванні кімнати, дитячі, кабінет і бібліотека з просторим балконом. Рівні будинку з’єднані двумаршевой сходами.

Колірна гамма обрана під стать інтелектуальному дому. Білий колір, що втілює свободу, досконалість і чистоту, сусідить з сірим – кольором розсудливості, спокою і якоюсь недосказаністю. Дерево, метал і скло розставляють акценти і згладжують кути гострого двокольорового контрасту.

Будинок лаконічний по комплектації, але разом з тим сповнений різного роду деталей. У їх числі – повітря, сонячне світло і відчуття свободи.

Двосвітловий простір вітальні оснащено лише найнеобхіднішими предметами мебелі – диванами для господарів і гостей. Без цього обов’язкового мінімуму комфортне спілкування навряд чи можливо, тоді як без крісел, столів, комодів і стільців легко можна обійтися.

Спальня – одне з найбільш насичених за колірною гамою приміщень. І звичайно, дизайнер використовував в своїй роботі итальянские спальни, де поєднані якість і вишуканість. У палітру фарб дизайнер-художник додає інтригуючий чорний колір, а білосніжну шкіру оббивки диванів першого поверху замінює на темно-сіру.

У відсутності перегородок, внутрішніх стін, ширм та інших розподілів простору втілена основна ідея змодельованого дизайнером простору – «максимум світла і повітря в мінімалізмі».

Єдиний простір кухні-їдальні побудовано на ідеї контрасту, реалізованої на двох рівнях – контраст матеріалів, металу і дерева, і квітів, білого і сірого.

У невеликій за площею кухні створено відчуття простору і свободи – простору для фантазії і свободи для кулінарної творчості.

Ванна кімната з душем підтримуючи загальну динаміку минималистично строга і спокійна в поєднанні двох основних кольорів.

Архітектура котеджів не передбачає суперництва з навколишнього його південній природою ні формою, ні насиченістю фарб. Флорі далекі подібні графічність і монохромність. Що, втім, ніяк не відбивається на гармонії будинку і ландшафту.Подібні публікації:

  1. Котедж від Анжеліки Марзоєвої. Анапа
  2. Дачний будинок з дерева в Московській області
  3. Житловий студентський комплекс від Guallart Architects. Гандіа, Іспанія.
  4. Вілла зі складною геометрією в передмісті Штутгарта

Залиште свої враження!z