архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Шкільний комплекс Київ, Україна.

п`ятниця, 18 Вересень 2015, Переглядів: 1,039

Ділянка, відведена під будівництво, знаходиться неподалік від Столичного шосе в сосновому лісі Конча-Заспи. Місцевість сприятлива в кліматичному відношенні, ділянка захищена. Поєднання в цьому районі великих масивів хвойних і змішаних лісів дає велику кількість мальовничих місць. Правильне планування ділянки надзвичайно важливо, адже тут діти проводять значну частину часу.

Організована під’їзна дорога з двостороннім рухом, об’їзд навколо всієї ділянки, достатня кількість автомобільних стоянок. Досить велика територія дозволяє належним чином організувати благоустрій комплексу. Ділянка закруглена в плані. Беручи до уваги строительство дорог киев, перевага надається будівельній фірмі “Новобуд-ВС”, яка зарекомендувала себе як високопрофесійна команда фахівців.

На генеральному плані запроектовані пішохідні доріжки, під’їзні дороги для транспорту, під’їзд до кожного з входів в будівлю, а саме: до головного входу, до входів навчально-виробничої зони, до розвантажувальної при їдальні, до спортивного комплексу, гуртожитку, до зимових садів і до актового залу.

Організовано 4 автостоянки як для батьків учнів, так і для працівників комплексу. Запроектовані відповідні майданчики при кожному блоці і звичайно площа для зборів і святкових лінійок при центральному вході школи. Біля входу в блок для молодших класів і того, що примикає до нього зимового саду, передбачений великий упорядкований дитячий майданчик для рухливих ігор. Організована штучна водойма з місцями для відпочинку з боку старших класів та гуртожитка. При проектуванні була передбачена висадка плодових і декоративних дерев, чагарників.

Головним завданням було створення гармонійного і комфортного середовища проживання для школярів, викладачів і працівників школи, з урахуванням будівельних норм.Подібні публікації:

  1. Арт-готель «Космополiт» (Київ, Україна). Номер в авангарді
  2. Проект «Будинок патіо». Київ, Україна.
  3. Проект «The Blue Line» від Wolf House Productions & Gabriel Pascariu. Київ, Україна.
  4. Новий багатофункціональний комплекс з’явиться в центрі Форт-Лодердейл, США

Залиште свої враження!z