архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Конкурсна робота Остапенко Анни і Балта Сергія. Поліфункціональні модулі для бульвару Гагаріна. Тирасполь, Молдова.

понеділок, 21 Вересень 2015, Переглядів: 757

При реконструкції бульвару Гагаріна ми пропонуємо керуватися принципами, які використовують при розробці космічних станцій. Два найбільш важливих підходи до проектування космічних станцій – застосування нарощуваних конструкцій і додавання модулів. На наш погляд такий підхід дозволить: створити образ, відповідний імені першовідкривача космосу, розширить функціональне призначення бульвару, збагатить можливість легко змінюватись, добудовувати, надбудовувати склад комплексу, знизить початкову вартість завдяки застосуванню найпростішого матеріалу (бетону) і поетапному будівництву.
Перевагою є запозичена з космічної індустрії концепція поступового нарощування і додавання стандартизованих модулів. Так, наприклад, наші модулі виконуються за допомогою однієї типової опалубки, яка несе основне навантаження і невеликих типових опалубних елементів, за допомогою яких створюється різноманітність зовнішнього контуру. Для створення малих отворів кріплення навісних елементів, а також прокладки та ввод кабеля в тіло конструкції закладаються полімерні труби різного діаметру. Ці труби є додатковим захистом при прокладці електричних кабелів.

Весь комплекс повинен бути підключений до електропостачання та зв’язку за принципами, на яких заснована побудова сучасних систем електропостачання та структурованих кабельних систем (СКС). Це дозволить звести в єдину систему безліч мережевих інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження і т.д. Надалі такий принцип дозволить отримати велику економію при модернізації комунікацій.
У Іспанському місті Бадахос придумали, як ефективно охолоджувати повітря не тільки в будинках, але і на вулиці. Пристрій, що знижує температуру повітря на 15 градусів, технічно надзвичайно простий. Він являє собою систему трубок з мікроотворами, закріплених на фасадах будинків, через які під тиском розпилюється вода.

Світильники пропонується виконати з використанням сучасних технологій, що дозволиють економити енергоспоживання.

Енергоекономічні світильники на світлодіодах мають високу стійкість до перепадів напруги. З їх допомогою створюється будь-яке комфортне освітлення з хорошим візуальним сприйняттям освітлюваних об’єктів.

Світлодіодні ліхтарі використовувані для освітлення вуличного простору в поєднанні з сонячними батареями дозволять звести витрати енергії до нуля.Подібні публікації:

  1. Конкурсна робота Лоскутової Аліси. Дитячий міні-садок. Жовтневий, Росія.
  2. Конкурсна робота Мєшкової Варвари. Житловий будинок змінної поверховості. Севастополь, Україна.
  3. Конкурсна робота Лоскутовой Аліси. Дитячий міні-сад
  4. Конкурсна робота Злобова Андрія. Проект громадського центру робітничого селища Жовтневий. Волгоградська область.

Залиште свої враження!z