архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Стоматологическая клиника

четвер, 24 Вересень 2015, Переглядів: 1,161

Нова стоматологічна клініка Stamboldžioski знаходиться серед безлічі невеликих житлових будинків на околиці міста Нова-Гориця в західній частині Словенії. Замовник будівництва, лікар-дантист і господар клініки, звернувся до фахівців з архітектурної студії Enota для створення підходящого проекту.

Необхідність будівництва нової будівлі виникла через брак місця у власному будинку стоматолога, де весь перший поверх займав лікарський кабінет.

Клініка є прибудовою до будинку стоматолога. І, як це часто виходить, прибудова вийшла за площею більша, ніж будинок, до якого вона була приєднана.

Площа нової будови становить 175 квадратних метрів, що більш ніж в два рази більше старого стоматологічного кабінету. Останнім часом самим популярним способом вирівнювання зубного ряду- це встановлення брекеты киев, що дає суттєвий естетичний ефект.

У будівлі продумані великі вікна, які забезпечують хороше природне освітлення. За вікнами ростуть дерева, які допомагають зменшити нагрівання приміщень влітку. Це сприяє зменшенню витрат на обігрів та охолодження приміщень.

Можна вважати, що зелений дах клініки замінив колишню на цьому місці зелену галявину. Будова добре вписалася в навколишнє середовище і розбавила пейзаж з класичних житлових будинків навколо.Подібні публікації:

  1. Стоматологическая клиника в Нидерландах
  2. Інтер’єр стоматологічної клініки від MMVARQUITECTO. Торреш-ведраш
  3. Чистий шлях до одужання. Клівленд, Америка.
  4. Шведська мрія про будинок-перевертні. Іспанія.

Залиште свої враження!z