архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » меблі, СТАТТІ

Джійон Сео (Jiyoung Seo). Ігри з «Каталізатором»

четвер, 1 Жовтень 2015, Переглядів: 569

Доторкнутися, пробігтися пальцями по ніжній поверхні, розглядати ближче. Відігнути краєчок, затримати і відпустити, покласти під нього блокнот, випробувати, наскільки міцно він там тримається. Зирк – а ти вже втягнутий у гру з новою полицею, придуманої Джійон Сео (Jiyoung Seo) зі шведського університету HDK School of Design and Crafts (Гетерборгу).

Юний дизайнер зізнається, що однією з цілей роботи було створення такого об’єкта, який змусив би користувача погратися з ним. При вигляді цих полиць виникає природне бажання поторкати об’єкт, випробувати його можливості або навіть перевизначити його функції по-новому.

Поличка з клапаном з силікону, який допомагає утримувати книги, отримала назву «катализатор продать» (Catalyst).
Тактильний контакт народжує несподівані відчуття, так як вона зроблена в основному з силікону, але має більш тонкий шар на верхній частині. У клапан можна складати такі речі, як невеликі книги, папери, ручки і дрібну канцелярію.

Крім того, полку можна також використовувати як закладку. Якщо треба закласти потрібну сторінку в книзі, але під рукою немає закладок, то можна просто підчепити і підвісити книгу за клапан. Потрібна сторінка не загубиться, і все це – без шкоди для книги.Подібні публікації:

  1. Оригінальні інтер’єри багатофункціонального книжкового магазину
  2. Стілець 9,5 ° від Расмуса Б. Фекс (Rasmus B. Fex).
  3. Соціальна реклама: азартні ігри і пияцтво за кермом
  4. Якщо океан поглине Землю або футуристичні концепти плаваючих міст-островів

Залиште свої враження!z