архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Медичний університет , США.

вівторок, 6 Жовтень 2015, Переглядів: 823

Прогрес не стоїть на місці. В умовах розвитку сфери послуг і появи нових технологій, кожен з нас пред’являє більш високі вимоги до середовища свого проживання. Такий природний хід еволюції.

Проект американської архітектурної компанії HOK був обраний як переможця на міжнародному дизайнерському конкурсі.

Архітектори представили найкращий, на думку журі, проект нового корпусу медико-біологічного університету в місті Буффало, другому місті по населенню в штаті Нью-Йорк, США.

У будівлі можна буде знайти високотехнологічні аудиторії, сучасний центр імітації лікарняних умов з повноцінними палатами, операційними та іншими приміщеннями, без яких неможливо уявити себе лікарню, зони для спільної та індивідуальної навчання, зони для проведення різних заходів і так далі.

Науково-дослідний медичний центр дозволить студентам, дослідникам і лікарям безперешкодно переходити з навчальних відділень в лікувальні палати і лабораторії, де майбутні лікарі набувають свої практичні навички на спеціальних медичних манекенах http://www.medinova.com.ua/ru/, які є високоточними копіями людини, що дозволить студентам в подальшому впевнено виконувати медичні маніпуляції.

Медичне навчання за допомогою симуляційного обладнання — це випередження, підготовка та практика.

Симуляція включає заходи, спрямовані на вироблення практичних навичок, алгоритмів і комунікацій. Метою такого навчання на симуляторах є забезпечення новими знаннями, хоча найчастіше воно допомагає визначити області, де знання або розуміння недостатні.

Кеннет Дракер (Kenneth Drucker), член Американського інституту архітектури і дизайн-директор компанії HOK, повідомив, що проект, розроблений архітекторами компанії, став результатом ретельного аналізу плану міста, його історії та особливостей його архітектури.

Зведення нового сучасного корпусу медичного університету допоможе розвитку медичного комплексу Буффало, що дозволить йому в майбутньому стати в один ряд з медичними центрами в Піттсбурзі і Клівленді.

Архітектори мають намір отримати золотий сертифікат за рейтинговою системою «зеленого будівництва» LEED. Початок будівництва будівлі призначено на осінь 2013 року, а закінчити його планують в 2016.Подібні публікації:

  1. Медичний університет від HOK. Буффало, США.
  2. Медичний центр Колумбійського університету від Diller Scofidio + Renfro. Нью-Йорк, США.
  3. Дитячий університет від Паредес Педроса. Гандіа, Іспанія.
  4. Медичний центр DjavafMowafaghian від Stantec. Ванкувер, Канада.

Залиште свої враження!z