архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » СТАТТІ

Оптова продаж подарункових пакетів

неділя, 11 Жовтень 2015, Переглядів: 352

Вже давно вважається не ввічливим, дарувати щось без упаковки. Якщо корпоративні подарунки без обгортки, значить, у компанії проблеми. Якщо в дитячому садочку роздають цукерки не в пакунку, вони неякісні. Прикладів можна наводити безліч і все буде свідчити про підозрілість дарунків.

Отже, потреба у великій кількості пакетів тільки зростає. В наш час, подарункові пакети оптом закуповують не тільки торгівельні сітки чи великі підприємства. Багато замовляють творчі студії та дитячі установи. Пакети з білого паперу,використовують в творчих акціях, розмальовують і тільки потім використовують за призначенням. Особливо, такі вироби вітаються на благодійних акціях, та ярмарках народної творчості.

Також, з’явилася мода дарувати елітні сорти чаю чи кави, а вони, як відомо, продаються на розсип. Отож, подарунковий пакет має підкреслювати вищий клас і водночас, він повинен бути спеціально для харчових продуктів. Адже, якщо цукерка має свою індивідуальну обгортку, то розсипна продукція беззахисна. Всіх особливостей та умов дотримуються тільки ті підприємства, які вже не перший рік на ринку паперових виробів. До таких виробників замовник повертається знову, так як впевнений в якості та ціні.

Подарункові пакети перші помічники в маркетинговій розкрутці

Закупівельники, за звичай придбавають подарункові пакети оптом, які допомагають в маркетинговій розкрутці. Що це значить на практиці? Надписи, логотипи, малюнки повинні наноситися так, щоб не стиралися під час експлуатації. І чим довше логотип чітко видно, тим реклама ефективніша. Пакет передаватиметься з рук в руки, передаючи відомості про дарувальника.

До того ж, фарби повинні бути безпечні для людей. Це обов’язкова умова, адже, ще до того, як пакет дійде до споживача, його братимуть до рук фасувальники, продавці і ще багато хто. А якщо подарунковий пакет потрапляє до рук дитини, то ніхто не може передбачити, коли малюку захочеться потягти руки до рота. Отже фарбувальні речовини, не повинні залишатися на руках.

Особливості

Елітні подарунки, потребують елітних подарункових пакетів. І тут існує упередження, що опт не витримує рівня якості. Це не вірно. Сучасне обладнання дозволяє обслуговувати торгівельні марки, які пропонують ексклюзивний одяг, ювелірні вироби, дорогу техніку, тощо. Статус VIPможе підкреслюватися: тисненням, нанесення позолоти чи посріблення, імітацією замші, шовку чи натуральної шкіри. Оптове виробництво подарункових пакетів в ТОВ “ПАПЕРОВА УПАКОВКА” - http://paperbag.org.ua/bumazhnye-pakety дозволяє врахувати індивідуальні побажання, як ніяке інше.

 Подібні публікації:

  1. «Сміттєвий календар» незвичний дизайн від українського дизайнера Юрка Гуцуляка
  2. IP телефонія
  3. Будинок з фільму «Сутінки» виставлено на продаж
  4. Дизайн кухні по фен-шуй

Залиште свої враження!z