архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, ПОДІЇ, СТАТТІ

Реконструкція приватного будинку. Борки

понеділок, 19 Жовтень 2015, Переглядів: 723

Торік молодий чоловік,який встиг за свої 40 років об’їздити всю Європу, вирішив створити свій «острівець» північно-європейської сучасної архітектури . За основу була взята безлика цегляна споруда 90-х років, що включає в себе три поверхи і мансарду.

Залишалося зовсім трохи – реконструювати будівлю так, щоб вона перетворилася в повноцінний заміський будинок для проживання та прийому гостей.

З проханням про допомогу в реконструкції чоловік звернувся в архітектурно-дизайнерську майстерню Олексія Бреуса. Незначно видозмінивши і оптимізувавши планувальну структуру будинку, вони забезпечили будинок якісним функціоналом.

Будинок почав відповідати своєму класу, в ньому з’явилася урочиста столова група з просторою і зручною кухнею, збільшилася площа вітальні.

Крім усього цього, у виступаючому з основного обсягу блоці розташувалися абсолютно нові і необхідні приміщення: сауна, хамам, спа-зона, дві гостьові спальні кімнати, технічні приміщення і житлові кімнати обслуговуючого персоналу.

Зовні будинок повністю змінив свій первісний вигляд, ставши більш елегантним, сучасним, відкритим, гармоніюючи з характером його нових мешканців.

У ході реконструкції використовувалися такі матеріали, як залізобетон, метал, базальтовий утеплювач, фальцеві тітанірованние покрівельні покриття.

Для зведення огорожі був використаний профнастил Киев. Паркан із профнастилу вийшов дуже функціональний і симпатичний зовні.

Огорожа з профнастилу в Києві та Україні набирає все більшу популярність з кожним днем. Все частіше і частіше дерев’яні паркани навіть не розглядають при огородженні ділянки.

За рахунок утеплення був встановлений підвищений наднормативний коефіцієнт опору теплопровідності. Початок будівництва заплановано на найближчу весну, завершення – протягом наступного будівельного сезону.Подібні публікації:

  1. Реконструкція приватного будинку в Мексиці від López Duplan Arquitectos
  2. Реконструкція старого будинку від АІ-студія
  3. Дизайн приватного будинку Geres від Correia Ragazzi
  4. Реконструкція будинку в США, Робертс Резиденція (Roberts Residence) у США від Division1 Architects.

Залиште свої враження!z