архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, ПОДІЇ, СТАТТІ

Спортивний комплекс Strijp від LIAG architects.

вівторок, 20 Жовтень 2015, Переглядів: 945

Новий спортивний комплекс Strijp був зведений для підвищення якості життя в районі Страйп (Strijp), який раніше був окремим містечком, але вже з початку 20 століття є частиною Ейндховена. Над проектом комплексу працювали архітектори з голландської компанії LIAG architects.

Привабливою будівля, вийшла завдяки використанню безлічі яскравих фарб в її екстер’єрі та, в цілому, ігривому дизайні, володіє особливим, виразним характером.

Багатофункціональний спортивний комплекс, де в атлетичному залі є силовая скамья со стойкой, на якій бажаючі можуть качати прес обладнаний відповідно до сучасних спортивних технологій, відіграє важливу соціальну роль в даній частині міста.

Будівлю комплексу розташовано на невеликій зеленій височині, що сприяє створенню на спортивних майданчиках більше затишку.

Спортивна споруда складається з двох довгих горизонтальних корпусів, розташованих перпендикулярно один до одного. У всій будівлі є один головний вхід.

Корпуси відрізняються закругленою по краях формою і смугастим різнобарвним розфарбуванням. Загальна площа комплексу складає близько 4500 квадратних метрів.

В основному спортивними майданчиками користуються учні місцевого коледжу та спортивні клуби.Подібні публікації:

  1. Спортивний комплекс в Нідерландах
  2. Спортивний комплекс Sportplaza Mercator в Амстердамі
  3. Комплекс по переробці відходів від Batlle & Roig Architects. Вакаріссес, Іспанія.
  4. Спортивний комплекс від gmp architekten. Лозанна, Швейцарія.

Залиште свої враження!z