архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, ПОДІЇ, предметний дизайн, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

ЯК прикрасили огорожу з сітки рабиці І ЗРОБИТИ ЙОГО непрозорим?

четвер, 21 Січень 2016, Переглядів: 1,372

Забор из сварной сетки є одним з найпоширеніших варіантів, яким огороджують дачні ділянки. І справа тут навіть не бюджетності такої будівлі, а в тому, що він добре пропускає сонячні промені, життєво необхідні для розвитку рослин. Але в один прекрасний момент виникає необхідність перетворити «прозорий» паркан у непросматріваемие. І причин може бути декілька: це і надокучливих погляди, впадають перехожими на ваші городні культури, і просто бажання закрити свою власність від сторонніх очей.

Отже, якщо паркан на дачі міняти з яких-небудь причин не хочеться, то його завжди можна декорувати. Давайте дізнаємося, чим закрити паркан із сітки рабиці? У цьому вам сьогодні і допоможе розібратися сайт «Будинок Мрії»

Кілька способів прикрасити паркан рабицю і зробити його непрозорим:
1. Жива огорожа
Відмінний спосіб, при якому паркан із сітки закриває буйна зелень від витких рослин, посаджених уздовж нього. Як відомо, в’юнки розростаються дуже швидко, але навіть на цей вид озеленення знадобиться кілька років. Хоча, якщо посадити швидко зростаючий однолітник, наприклад, іпомею, то він протягом сезону заполонить зеленню не тільки паркан, а й «поповзе» на довколишні городні культури і споруди. Розростається іпомея дуже швидко – якщо посадити її в травні, то в кінці червня весь паркан вже буде зеленим.

Цей варіант досить хороший, і якщо ви не знаєте, чим закрити паркан з рабиці, то вибирайте натуральну зелень. Перевага живоплоту в її природній красі і високому рівні затіненості, а головний недолік – це тимчасовість такої загородки через нетривалого періоду зростання берізки. Вже до кінця серпня живопліт помітно порідшає і з’явиться багато сухого листя.

2. Маскувальна камуфлирующая сітка
Варіант хороший для тих дачників, кому важливо не закритися суцільним парканом, а залишити можливість розсіяним сонячним променям проникати крізь сітку і пестити зростаючі рослини. У цьому полягає перевага маскувальною сітки. Але от її зовнішній вигляд не на багатьох діє расслабляюще – все-таки стиль мілітарі подобається не всім.
Але якщо в пошуках відповіді на питання, чим закрити паркан із сітки на дачі, ви виберете цей спосіб, то знайте, що є мережі на капронової основі, а є взагалі без основи (останні, природно, коштують дешевше). Також можна вибрати різну ступінь затеняемості і різний колір сітки, колірний діапазон змінюється від насичено зелених відтінків до коричневих. А цінителям краси можуть сподобатися нестандартні варіанти, наприклад, маскувальна мережу у вигляді хвойних гілок.

3. затінювати мережі
Зазвичай застосовуються для створення тіні на ділянці, але також вони підійдуть в якості декору на паркан. Випускаються затінюючі мережі зазвичай одного кольору – зеленого, а ось пропускну здатність для сонячних променів можна вибрати будь-яку – сітка продається різної щільності, починаючи з практично прозорою, закінчуючи суцільний. Якщо оперувати показниками виробників, то ви можете вибрати сітку з щільністю затінення від 30 до 90%.

4. Штучна хвоя
Продається в рулонах у вигляді дроту. Щоб закрити сітку, доведеться її протягнути вертикально або горизонтально в осередки паркану. До переваг цього способу можна віднести оригінальність огородження з «ялинок», але, на жаль, низькоякісний матеріал вже через рік вигорить і втратить не тільки свій яскравий колір, але і характеристики.

5. Вишиті на паркані візерунки
За допомогою ниток або кольорових стрічечок, прив’язаних до рабице, можна зробити химерні візерунки – цей метод доволі затратний за часом, але вельми оригінальний. Якщо ви досі не знайшли спосіб, як задекорувати паркан з рабиці, то використовуйте вишивку на огородженні.

Такий яскравий і веселий паркан з вишитим орнаментом з яскравих ниток не залишить байдужим жодного перехожого. Рівень затіненості ви можете вибрати на свій розсуд – для цього просто потрібно регулювати щільність прилягання ниток.

Якщо говорити про стрічки або вузьких відрізках різнобарвної тканини, то з їх допомогою також можна відтворити справжню картину, правда, для цього знадобляться вмілі руки і творчу уяву.

6. Камиш
Прекрасний спосіб прикрасити паркан з рабиці і зробити його непрозорим. Переваги цього методу в наявності – природний матеріал відмінно впишеться в екстер’єр ділянки, до того ж, за допомогою стебел очерету можна створити прозорість, рівну 100%, тобто зробити рабицю повністю непросматріваемие.

Але і мінуси у цього способу теж є:
-По-перше, процес протягування кожної тростинки крізь осередки досить трудомісткий;
-по-друге, через кілька років очерет від впливу природних факторів (опадів, спеки та морозу) розсиплеться і його доведеться міняти знову.

7. Тростинний або очеретяний мат
Це хороша альтернатива попередньому способу, яка зводить трудовитрати до мінімуму, але зате фінансові вкладення збільшуються. Все що вам потрібно зробити в цьому випадку – купити мати і закріпити їх до стовпчиків вашого паркану.

Завдяки спеціальному просоченню, такі мати менш схильні до дії навколишнього середовища, ніж звичайний очерет, зібраний власноруч. А ще мати з очерету або очерету більш довговічні, тому що вони складаються з декількох шарів матеріалу, їх товщина може бути від 1,5 до 3см.

8. Листи полікарбонату
Хороший спосіб зробити паркан непросматріваемие. Тільки майте на увазі, що полікарбонат може бути і прозорим (такий паркан в основному використовується для огородження адміністративних установ). Нам же потрібен напівпрозорий або непрозорий полікарбонат. З точки зору естетики такі «вкладиші» в паркан з рабиці вигідно відрізняються в порівнянні з затінювати або маскувальними сітками, до того ж, колірне рішення може бути різноманітним, в наших широтах вельми поширений зелений, синій і коричневий полікарбонат.

Закінчуючи наш огляд, хотілося б сказати наступне. Відповідаючи на питання, чим закрити паркан із сітки рабиці, щоб зробити його непрозорим, потрібно розуміти, що більшість цих варіантів є тимчасовими: живопліт закриває ділянку тільки в літній час, очерет розсипається з часом, а на полікарбонаті можуть з’явитися подряпини або взагалі – він може тріснути від морозу. Якщо у вас є можливість, то краще, звичайно ж, поставити новий міцний і суцільний паркан.Подібні публікації:

  1. Як з однієї кімнати зробити дві?
  2. Коли Клайд зустрів Бонні: реклама «Фольксвагена» та його системи безпеки
  3. Седрік Делсо (Cédric Delsaux) і його серія фотографій «Зоряні війни»
  4. Найпопулярніші види штор

Залиште свої враження!z