архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, ФОТООГЛЯДИ

Дитячий розважальний комплекс у Воронежі

середа, 1 Вересень 2010, Переглядів: 3,142

Комплекс для дітей площею 2240 кв.м. – Новий проект від ANO Art People Group. Основне його призначення – організувати дозвілля дітей від 3 до 15 років, батьки яких можуть в спокійній обстановці відвідувати магазини, кінотеатр, ресторани та інше.

Знову ж таки, крім зон розваги тут є і зони навчання, наприклад, кімнати для малювання і кімнати для розвиваючих ігор, крім цього тут будуть розташовуватися ігровий майданчик для самих маленьких, автодром, кімната комп’ютерних ігор, дитяче кафе, театр з уявленнями, кімнати для днів народження, міні-стадіон, дитячий магазин сувенірів.

“Ми хотіли, щоб тут було комфортно і дітям і батькам, що робить покупки в торговому центрі. За задумом це мала бути не просто кімната, де залишають дітей, як правило найменших, а цілий майданчик для ігор та розвитку дітей, причому вік б варіювався від 3 до 12-15 років. “- зазначає Олександр Мінаєв, генеральний директор ANO Art People Group.

Побажанням замовника було не робити смутний простір, а перетворити все в “міні-місто” з деревами, лавками, фасадами будинків. Дорожні знаки, лікарня і поліцейська дільниця присутні в зоні автодрому.

У якості підлоги був обраний каучук, так як дітям повинно бути комфортно і такий матеріал як каучук запобігає травмам, пом’якшує падіння. Колірна гамма вибрана не яскрава, але в той же час і не нудна, тони створюють атмосферу “гри”, не тиснуть і не сприяють зайвої збудливості.

Елементи декору – фасади, автодром, деталі дитячого кафе, декоративні дерева, паркани, будиночки будуть зроблені ексклюзивно для даного проекту по кресленнях дизайнерів.Подібні публікації:

  1. Конкурсна робота Захарової Владислави. Дитячий розважальний центр. Челябінськ, Росія.
  2. Свіжий погляд на дитячий майданчик
  3. Конкурсна робота Лоскутової Аліси. Дитячий міні-садок. Жовтневий, Росія.
  4. Дитячий сад від Мішеля Грассо (Michel Grasso) і Поля Ле Кернек (Paul Le Quernec). Саргемін, Франція.

Залиште свої враження!z