архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії

Головна » Архіви за місяцями

Записи архівів Травень 2010

Книги Atelier 25
Книги Atelier 25 розділи: огляд ілюстрацій, огляд комп. графіки, ФОТООГЛЯДИ
понеділок, 31 Тра, 2010 – 13:40 | Переглядів: 1,466

“Ательє 25″ (Atelier 25) – це дует молодих дизайнерів Chlo? Terc? і Capucine Merkenbrack, які живуть і працюють у Парижі. Вони спеціалізуються на дизайні обкладинок для книг ручної роботи. У них дуже чистий, лаконічний дизайн, між тим, наповнений багатьма новаторськими ідеями.

Canal & Essex Арт
Canal & Essex Арт розділи: огляд комп. графіки, огляд мистецтва, ФОТООГЛЯДИ
понеділок, 31 Тра, 2010 – 13:26 | Переглядів: 1,296

“Canal & Essex” – колекція слів і зображень, відібраних і перероблених художником Wonford St. James. В анотації до проекту йдеться, що він – на тему особистого кризи, яка коли-небудь переживає кожна людина: “Всі ми знаходимося на тонкій межі між блакитний успіхом і падінням”.

Айдентика від Hofstede Design
Айдентика від Hofstede Design розділи: огляд комп. графіки, ФОТООГЛЯДИ
понеділок, 31 Тра, 2010 – 13:22 | Переглядів: 1,466

Австралійська дизайн-студія Hofstede Design була створена в 1996 році і з тих пір спеціалізується на айдентиці, публіцистиці та різних видах графічного дизайну. “Ми використовуємо термін” графічний дизайн “впевнено і навмисно. За часів” стратегів бренду “і” інформаційних архітекторів “, ми діємо, а не говоримо, “-так сміливо заявляють про себе самі дизайнери.

Мертві люди Тома Філліпса
Мертві люди Тома Філліпса розділи: огляд фото, ФОТООГЛЯДИ
понеділок, 31 Тра, 2010 – 13:16 | Переглядів: 2,326

Фотограф Tom Phillips (Том Філліпс) створив унікальну серію знімків, яку назвав “Мертві фотографії” (The Dead Photos). На них ми бачимо мертвих чоловіків на тлі абсолютно різних ландшафтів. І чим буденне життя навколо, тим більш трагічним здається перевернутий силует, що лежить на асфальті, в пустелі або в басейні.

Рекламний фотограф Vincent Dixon
Рекламний фотограф Vincent Dixon розділи: огляд фото, ФОТООГЛЯДИ
понеділок, 31 Тра, 2010 – 13:06 | Переглядів: 1,859

Вінцент Діксон (Vincent Dixon) народився в Ірландії. Незважаючи на ступінь доктора філософії в молекулярній біології, своє покликання Вінцент Діксон знайшов за фотоапаратом. Кар’єру рекламного фотографа розпочав у Парижі, знявши дві запам’ятовуються рекламні кампанії для Absolut і Perrier. В даний час живе в Нью-Йорку з дружиною і чотирма дітьми.

Моріс Ментьенс (Maurice Mentjens). Офісний світ Post Panic
Моріс Ментьенс (Maurice Mentjens). Офісний світ Post Panic розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
субота, 29 Тра, 2010 – 13:21 | Переглядів: 1,881

Нова будівля в новому районі Амстердама, стелі заввишки більше п’яти метрів, великі вікна на похилому фасаді, вид на річку, величезні колони, що підтримують бетонну конструкцію – ось такі вихідні дані були в розпорядженні архітектора Моріса Ментьенса (Maurice Mentjens).

Живе тепло дерев’яної ванни
Живе тепло дерев’яної ванни розділи: інтер’єри, СТАТТІ
субота, 29 Тра, 2010 – 13:19 | Переглядів: 2,437

Поява в сучасних санвузлах, обставлених за останнім словом техніки, дерев’яних купелей і ванн з натурального дерева або обробленої особливим чином фанери, стало прямим відображенням тяги сучасного людства до більш природному, природному способу життя.

Будинок, який побудували Брітт і Стефан
Будинок, який побудували Брітт і Стефан розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
субота, 29 Тра, 2010 – 13:14 | Переглядів: 1,744

Цей будинок виріс на вузькій вулиці в центрі Антверпена (Бельгія). Повернений заднім фасадом на південь, затишно розташувався на ділянці 4 x 15 метрів, він стає одним з помітних знаків сучасного впровадження в традиційну архітектуру міста.

SeARCH & CMA. Чи є життя під землею?
SeARCH & CMA. Чи є життя під землею? розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
субота, 29 Тра, 2010 – 13:06 | Переглядів: 2,261

Чи є життя під землею? І чи може вона бути такою ж комфортною і прекрасною, як існування в наземних віллах і особняках? «Безперечно!» – Заявила група архітекторів і дизайнерів, очолювана голландськими студіями SeARCH і Christian Muller Architects, – і побудувала будинок прямо в середині пагорба. Вілла у швейцарській комуні Вальс «вростає» в альпійський схил, стаючи своєрідним продовженням природного ландшафту.

Офіс у коробках
Офіс у коробках розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
субота, 29 Тра, 2010 – 13:00 | Переглядів: 1,639

Офісний проект «Goldberger» на горищі старої будапештській текстильної фабрики, розділений на невеликі приміщення c допомогою декоративних боксів з металевої арматури і штукатурної плитки. Дизайн – Tervhivatal.

z