архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії

Головна » Архіви за місяцями

Записи архівів Червень 2010

Готель Marina Bay Sands в Сінгапурі
Готель Marina Bay Sands в Сінгапурі розділи: огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
середа, 30 Чер, 2010 – 21:11 | Переглядів: 2,511

Після чотирьох років будівництва в Сінгапурі відкрився Готель Marina Bay Sands. На трьох вежах висотою в 200 метрів (55 поверхів) розташовується величезна тераса у вигляді гондоли з басейнами і зеленими садами загальною площею 12,4 тис. кв. метрів. Головний басейн, розташований під відкритим небом, не має видимих бортиків, із за чого створюється враження, що кромка води обривається на висоті (так званий infinity-pool).

Homo Homini
Homo Homini розділи: огляд ілюстрацій, ФОТООГЛЯДИ
середа, 30 Чер, 2010 – 21:06 | Переглядів: 1,194

Просто всім потрібні роздягнені красиві жінки, все цінують сексуальність. А якщо це сексуальність з ідеєю, то, можливо, і подвійно. Наприклад, Рафаель в багатьох своїх роботах демонструє влада моди над жінкою.

Нотаріальний офіс в Бельгії
Нотаріальний офіс в Бельгії розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
середа, 30 Чер, 2010 – 21:00 | Переглядів: 1,476

Цей офіс на бельгійських пагорбах, побудований архітекторами зі студії Atelier Vens Vanbelle, має широкий цегляний фасад і величезні вікна, з яких відкривається вид на що розкинулися навколо сільгоспугіддя.

Галюциногенний рай Johan Th?rnqvist
Галюциногенний рай Johan Th?rnqvist розділи: огляд ілюстрацій, огляд комп. графіки, ФОТООГЛЯДИ
середа, 30 Чер, 2010 – 20:54 | Переглядів: 1,310

Йохан Торнквіст (Johan Th?rnqvist) – шведський ілюстратор, який малює абсолютно незвичайні світи, які можуть поміститися в сірникової коробки. На думку відразу приходять Тосла і Вісла з казки про Мумі-тролів і ще той мультфільм, в якому в кульбаби жила ціла країна мікроскопічних мешканців. Кульбаба тримав у хобот слона, а мультфільм називався “Хортон”.

Персональна фотовиставка Ангеліни Тарасенко
Персональна фотовиставка Ангеліни Тарасенко розділи: ПОДІЇ, фото
середа, 30 Чер, 2010 – 20:07 | Переглядів: 1,274

«Будь-який фотохудожник скаже вам, що фотографія – це якась інша реальність поза часом і простором, проте в них знаходиться. Кожен знімок, починаючи з фокусування автора на чому-небудь і закінчуючи поданням своїх фотографій на суд глядача – таїнство взаємодії особистості з навколишнім світом. І цей світ фотографії – це третій вимір, що дозволяє в зупиненому миті висловити своє ставлення.

Проектування логотипу
Проектування логотипу розділи: графіка, СТАТТІ
середа, 30 Чер, 2010 – 20:03 | Переглядів: 3,014

Можливе використання і авторське зміна вже існуючих шрифтів або ж застосування оригінальних, спроектованих спеціально для виконання цього завдання шрифтів. При цьому шрифт може бути змінений настільки, що саме написання назви фірми може стати знаком. Одним з методів проектування за цією схемою може бути зміна однієї або декількох літер слова шляхом деформації,

Форма логотипів
Форма логотипів розділи: графіка, СТАТТІ
середа, 30 Чер, 2010 – 19:55 | Переглядів: 4,837

Велике навантаження при побудові логотипу відводиться формі. Вплив певних форм на людину було відмічено ще в глибоку давнину. Пізніше спеціальними дослідженнями було науково встановлено, що форма, як і колір, емоційно впливає на людину. Прості геометричні форми швидше сприймаються глядачем і краще запам’ятовуються у порівнянні зі складними неправильними формами.

Чорний Дім / Andres Remy Arquitectos
Чорний Дім / Andres Remy Arquitectos розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
субота, 26 Чер, 2010 – 22:18 | Переглядів: 2,831

Чорний будинок народився завдяки замовленням однієї молодої пари, яка знайшла архітекторів по іншому проекту “Будинок – водоспад”. Пара дала архітекторам повну свободу дій. Цей чорний будинок знаходиться в закритому районі в 30 км від Буенос-Айреса. Він побудований на ділянці розміром приблизно 20 ? 50 метрів з дивовижним краєвидом на озеро.

Будинок для двох сестер / NRJA
Будинок для двох сестер / NRJA розділи: огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
субота, 26 Чер, 2010 – 22:05 | Переглядів: 1,411

Будівля складається з двох обсягів незалежних, заснованих на укріплених залізобетонних палях, які формують покриття зовнішніх простору. Перший поверх – сполучна простір для вхідної зони і кімнат загального користування. Спосіб, яким ці простору пов’язані, дозволяє створювати індивідуальну житлову навколишнє середовище і максимальну ізоляцію з видом на Озеро Langstini.

Диван згинається
Диван згинається розділи: огляд меблів, ФОТООГЛЯДИ
субота, 26 Чер, 2010 – 21:52 | Переглядів: 1,569

Новий складовою диван «Bend Sofa» фабрики B & B Italia. Дизайн – Патриція Уркіола (Patricia Urquiola).

z