архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії

Головна » Архіви за тегами

Публікації з тегами: буржуйське

Підірваний будинок / GAD
Підірваний будинок / GAD розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
середа, 19 Тра, 2010 – 19:40 | Переглядів: 1,999

Застарілі канони обмежують формування нової архітектури, пластичної, органічною з ландшафтом. Щоб подолати їх, створити більш гнучкий тип будівлі GAD створює будинок, що складається з трьох окремих обсягів, інтерпретуючи їх як метафору для однієї будівлі, підірваного на багато частин. Кожна одиниця побудована поряд один з одним

Готель Axis Viana / VHM
Готель Axis Viana / VHM розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
середа, 19 Тра, 2010 – 19:34 | Переглядів: 2,001

Архітектурний фотограф Нельсон Гаррідо поділився з нами, дивовижною серією фотографій для готелю Аксіс Віана в Віана-ду-Каштелу. Ця бізнес і спа-готель – ода до навісним конструкціям, як можна побачити на фото нижче. Складні обсяги виробляють ряд різних перспектив, від простої коробки у фронтальному зображенні, до колони якщо дивитися з боку. У 2 більш низьких рівнів бетонна структура, решта блоки побудовані із сталі.

Пейзажі Ендрю Брукса
Пейзажі Ендрю Брукса розділи: огляд фото, ФОТООГЛЯДИ
четвер, 13 Тра, 2010 – 12:52 | Переглядів: 1,726

Британський фотограф і цифрової художник, який живе і працює в Манчестері, Ендрю Брукс (Andrew Brooks) знімає чудові пейзажі. Це можуть бути урбаністичні види або ж куточки природи – в жодному разі його роботи надихають на подорожі.

Будинок як поема
Будинок як поема розділи: архітектура, СТАТТІ
вівторок, 11 Тра, 2010 – 0:11 | Переглядів: 2,317

Якщо для класичного будинку характерні такі ознаки, як «тілесність», тектоничність та ієрархія (у ньому завжди відчутна тяжкість матеріалу, він міцно стоїть на землі і в нього виділені головні приміщення), то типовий модерністський будинок, навпаки, – це скляний асиметричний обсяг, висить над урвищем. На відміну від класики, його принципи – рухливість, прозорість, підвішеному.

Фотограф David Burton
Фотограф David Burton розділи: огляд фото, ФОТООГЛЯДИ
понеділок, 10 Тра, 2010 – 23:39 | Переглядів: 1,742

Девід Бертон ( David Burton ) живе і працює в Лондоні. Працює в жанрах рекламної та фешн фотографії. Серед його клієнтів Vogue, Arena Homme Plus, GQ, Elle, Alexander McQueen , The Gap, Marks & Spencer і багато інших.

Будинок 6 в Сан-Паулу від Марсіо Когана
Будинок 6 в Сан-Паулу від Марсіо Когана розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
п`ятниця, 7 Тра, 2010 – 12:46 | Переглядів: 1,852

shnick.com.ua любить бразильську архітектуру , і складно знайти кращого бразильського архітектора на даний момент, ніж блискучий Марсіо Коган (Marcio Kogan) . Ми відрізняли , а також включити в свою роботу в нашій функції на зелений дизайн даху , і його остання робота здійснює свій підпис під нове покоління

Круглий будинок (360 House) / Subarquitectura
Круглий будинок (360 House) / Subarquitectura розділи: огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
п`ятниця, 7 Тра, 2010 – 7:31 | Переглядів: 2,739

Унікальна можливість яка представилася архітекторам, насправді обернулася в завдання яку далеко не один зодчий вже вирішував по своєму. Проблема полягала в тому щоб побудувати житловий будинок на похилому ділянці з гарним видом з вікон і щоб воно добре вписалося в навколишнє середовище. Архітектори

Ресторан-печера / Koichi Takada Architects
Ресторан-печера / Koichi Takada Architects розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
вівторок, 4 Тра, 2010 – 19:47 | Переглядів: 1,505

Метою замовників даного проекту було прагнення змінити атмосферу ресторанів в якій люди харчуються і спілкуються. Архітектори поекспериментували з природними ресурсами – в даному випадку ними були акустичні властивості печер – адже всім відомо що немає нічого природнішого для людського вуха ніж щось створене самою природою.

Фотоманіпуляціі Любомира Сергєєва
Фотоманіпуляціі Любомира Сергєєва розділи: огляд фото, ФОТООГЛЯДИ
вівторок, 4 Тра, 2010 – 19:23 | Переглядів: 1,249

Спеціалізується на постпродакшені і ретуші, болгарський фотограф Любомир Сергєєв (Lyubomir Sergeev) в даний час живе і працює в Софії. У нього дуже творчі і креативні роботи.

Рекламне фото Domino
Рекламне фото Domino розділи: огляд фото, ФОТООГЛЯДИ
вівторок, 4 Тра, 2010 – 19:18 | Переглядів: 1,842

Фото-дует Santiago Epstein і Diego Velazco, що працює під маркою Domino, займається рекламною фотографією понад 14 років. Студія Domino базується в Монтевідео, Уругвай. У портфоліо Domino роботи для Toyota, Sony, Audi, Renault, Levi’s, Nestle, Heineken, Visa, Lexus, Honda, Mitsubishi …

z