архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії

Головна » Архіви за тегами

Публікації з тегами: фотогалерея

Звіт з фестивалю “Остров МАЙ”
Звіт з фестивалю “Остров МАЙ” розділи: архітектура, ПОДІЇ
четвер, 17 Чер, 2010 – 12:43 | Переглядів: 1,464

Кінець весни викликає у людей бурю емоцій. У кожного для цих емоцій є свої причини. Для когось це переддень літа, початок відпусток, гарний настрій і прекрасна погода, а для кого-то фестиваль архітектури та дизайну «Остров МАЙ».

Гра архітектурою: інтер’єр офісу в Мілані
Гра архітектурою: інтер’єр офісу в Мілані розділи: інтер’єри, огляд інтер’єрів, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ
п`ятниця, 7 Тра, 2010 – 12:38 | Переглядів: 2,189

Інтер’єр офісу часто буває скромним, дещо рідше – помпезним і майже ніколи – забавним. Воно й не дивно: люди працюють, які вже тут гри. Проте, якщо компанія займається грою всерйоз, як Royal-Lottomatica, організуюча відомі в Європі лотереї, ігрові елементи не тільки доречні, але навіть бажані. У всякому разі, так вважають

«Будинок над водоспадом» американського архітектора Френка Ллойда Райта
«Будинок над водоспадом» американського архітектора Френка Ллойда Райта розділи: архітектура, СТАТТІ
середа, 28 Кві, 2010 – 21:12 | Переглядів: 5,934

У 2001 р. Міжнародна академія архітектури – консультативний орган ООН – звернулася до своїх членів з проханням назвати 10 архітектурних шедеврів XX століття. Можливо, це єдиний випадок в історії проведення подібних заходів, коли думки авторитетних фахівців практично збіглися. У цьому «золотом списку» в ряді інших відомих особистостей було названо ім’я найбільшого американського архітектора Френка Ллойда Райта, розділив друге місце з іншим знаменитим зодчим – Ле Корбюз’є. Архітектурний шедевр, удостоєний такої високої оцінки, широко відомий як «Будинок над водоспадом» – приватне будову, зведену за замовленням американського мільйонера Едгара Кауфмана і його дружини Ліліан.

Фотогалерея: Секс і Надувний кролик. Нова виставка в PinchukArtCentre
Фотогалерея: Секс і Надувний кролик. Нова виставка в PinchukArtCentre розділи: огляд комп. графіки, огляд мистецтва, ФОТООГЛЯДИ
вівторок, 27 Кві, 2010 – 11:44 | Переглядів: 3,184

24 квітня 2010 у Київському центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre відкрилася виставка під назвою Сексуальність і трансцендентність, яка триватиме до 16 вересня 2010 року.

За день до відкриття, 23 квітня, в PinchukArtCentre відбувся вернісаж – на ньому побував один із найбільш комерційно успішних художників світу Джефф Кунс, що представив у Києві світову прем’єру своєї скульптури Надувний кролик.

z