архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії

Головна » Архіви за тегами

Публікації з тегами: Le Corbusier

Як все починалося
Як все починалося розділи: архітектура, СТАТТІ
середа, 26 Тра, 2010 – 20:19 | Переглядів: 1,502

Доходи населення росли, під приватну забудову були виділені величезні площі. Правда, за законом дачник мав у своєму розпорядженні всього 60 кв. метрів житлової площі – і нічого з будматеріалів, крім голіцинского цегли. Тим не менш ніж до 1993 року, поки собівартість нового будинку залишалася рази в два-три нижче, ніж вартість готового котеджу, в пригородах розгорнулося бурхливе будівництво.

Ле Корбюзьє (фр. Le Corbusier)
Ле Корбюзьє (фр. Le Corbusier) розділи: архітектура, БІОГРАФІЇ, СТАТТІ
вівторок, 11 Тра, 2010 – 0:32 | Переглядів: 4,274

В історію світової архітектури Ле Корбюзье увійшов як яскраво виражений експериментатор, який сприяв розповсюдженню принципів функціоналізму. Відповідно до цієї теорії, людина повинна жити зручно і комфортно. У двадцяті роки і з’являються принципово нові типи будинків: гале-Рейні, коридорного типу, з

Будинок як поема
Будинок як поема розділи: архітектура, СТАТТІ
вівторок, 11 Тра, 2010 – 0:11 | Переглядів: 2,317

Якщо для класичного будинку характерні такі ознаки, як «тілесність», тектоничність та ієрархія (у ньому завжди відчутна тяжкість матеріалу, він міцно стоїть на землі і в нього виділені головні приміщення), то типовий модерністський будинок, навпаки, – це скляний асиметричний обсяг, висить над урвищем. На відміну від класики, його принципи – рухливість, прозорість, підвішеному.

z