архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії

Головна » Архіви за тегами

Публікації з тегами: Райт Френк Ллойд

Будинок Сміта (Smith House) Френка Ллойда Райта в передмісті Детройта
Будинок Сміта (Smith House) Френка Ллойда Райта в передмісті Детройта розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
п`ятниця, 1 Жов, 2010 – 12:22 | Переглядів: 2,212

Будинок Мелвіна Максвелла Сміта (Melvyn Maxwell Smith House) був спроектований Френком Ллойдом Райтом (Frank Lloyd Wright) в 1949 р. в «юзоніанском стилі», і побудований в передмісті Детройта.

Будинок Міллард (Millard House) у Пасадені архітектора Френка Ллойда Райта, 1923 рік.
Будинок Міллард (Millard House) у Пасадені архітектора Френка Ллойда Райта, 1923 рік. розділи: огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ
п`ятниця, 10 Вер, 2010 – 13:06 | Переглядів: 1,640

Будинок з фасадом простої форми побудований з декоративних бетонних блоків, які були відлиті прямо на місці будівництва у формах за проектом Райта.

“Будинок над водоспадом” Френка Ллойда Райта
“Будинок над водоспадом” Френка Ллойда Райта розділи: інтер’єри, архітектура, ВІДЕО, огляд інтер’єрів, огляд архітектури, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ
четвер, 10 Чер, 2010 – 10:51 | Переглядів: 4,100

У Мілл-Ран, Пенсільванія, в природному заповіднику “Беар Ран”, де струмок тече на 1298 футів над рівнем моря, Френк Ллойд Райт розробив надзвичайний будинок відомий як “Будинок над водоспадом” (Fallingwater), що змінив відносини між людиною, архітектурою та природою. Будинок був побудований в якості заміської резиденції для власників Едгара Кауфмана, його дружини та сина.

Як все починалося
Як все починалося розділи: архітектура, СТАТТІ
середа, 26 Тра, 2010 – 20:19 | Переглядів: 1,500

Доходи населення росли, під приватну забудову були виділені величезні площі. Правда, за законом дачник мав у своєму розпорядженні всього 60 кв. метрів житлової площі – і нічого з будматеріалів, крім голіцинского цегли. Тим не менш ніж до 1993 року, поки собівартість нового будинку залишалася рази в два-три нижче, ніж вартість готового котеджу, в пригородах розгорнулося бурхливе будівництво.

«Будинок над водоспадом» американського архітектора Френка Ллойда Райта
«Будинок над водоспадом» американського архітектора Френка Ллойда Райта розділи: архітектура, СТАТТІ
середа, 28 Кві, 2010 – 21:12 | Переглядів: 5,882

У 2001 р. Міжнародна академія архітектури – консультативний орган ООН – звернулася до своїх членів з проханням назвати 10 архітектурних шедеврів XX століття. Можливо, це єдиний випадок в історії проведення подібних заходів, коли думки авторитетних фахівців практично збіглися. У цьому «золотом списку» в ряді інших відомих особистостей було названо ім’я найбільшого американського архітектора Френка Ллойда Райта, розділив друге місце з іншим знаменитим зодчим – Ле Корбюз’є. Архітектурний шедевр, удостоєний такої високої оцінки, широко відомий як «Будинок над водоспадом» – приватне будову, зведену за замовленням американського мільйонера Едгара Кауфмана і його дружини Ліліан.

Райт Френк Ллойд (біографія)
Райт Френк Ллойд (біографія) розділи: архітектура, БІОГРАФІЇ, СТАТТІ
середа, 28 Кві, 2010 – 20:56 | Переглядів: 4,214

Френк Ллойд Райт (англ. Frank Lloyd Wright; 8 червня 1867, Річленд-сентер — †9 квітня 1959) — американський архітектор-новатор, творчість якого мала величезний вплив на розвиток західної архітектури в першій половині XX століття. Творець «органічної архітектури» і пропагандист відкритого плану.

Райт – найбільший архітектор в історії США. За більш ніж сімдесят років свого творчого шляху він зробив для розвитку сучасної архітектури більше, ніж будь-який інший майстер в країнах Заходу. Райт висунув принцип архітектури органічною – тобто цілісної, що є невіддільною частиною середовища, що оточує людину. Їм була сформульована ідея безперервності архітектурного простору, протиставляється артикуляції,

z