архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії

Головна » Архіви за тегами

Публікації з тегами: статті

Не тільки в Греції є все
Не тільки в Греції є все розділи: архітектура, СТАТТІ
середа, 26 Тра, 2010 – 19:42 | Переглядів: 1,645

Але ж за межами нашого огляду залишилися ще шикарні зразки класицизму (Михайло Тумаркін, Ілля Уткін), вільні інтерпретації ар деко (Дмитро Гейченко) і модерну (Ігор Піщукевіч), холодний і стильний європейський модернізм (Тетяна Калініна, Амалія Тальфельд), рідкісний поки японський стиль («обмерзання архітекторів») …

Дизайн інтер’єру будинку — коротко про основне.
Дизайн інтер’єру будинку  — коротко про основне. розділи: інтер’єри, СТАТТІ
понеділок, 17 Тра, 2010 – 9:59 | Переглядів: 3,603

Навіть не докладаючи особливих зусиль і без великих грошових витрат можна створити унікальний дизайн приміщення за допомогою аксесуарів – таких, як картини і фотографії, іграшки, оббивка меблів, оригінальні штори.

Монтаж натяжних стель
Монтаж натяжних стель розділи: інтер’єри, СТАТТІ
понеділок, 17 Тра, 2010 – 9:40 | Переглядів: 5,095

Натяжна стеля – це ПВХ плівка (полівінілхлоридна) різних кольорів, розмірів і фактури. Фактура матеріалу буває матова, напівматова (сатин), глянцевий (лак), а також імітує різні види матеріалів: камінь, метал, шкіру та інші.

Французькі натяжні стелі
Французькі натяжні стелі розділи: інтер’єри, СТАТТІ
понеділок, 17 Тра, 2010 – 9:22 | Переглядів: 3,009

Все, що характеризується словом “французький”, безсумнівно, має витонченістю, вишукуванням і шармом. Французькі стелі, які є дивно гнучким інструментом у дизайні будинку або квартири, теж не виняток з цього правила.

Підлогові покриття. Паркетна дошка
Підлогові покриття. Паркетна дошка розділи: інтер’єри, СТАТТІ
понеділок, 17 Тра, 2010 – 9:17 | Переглядів: 2,879

Крім натурального, але порівняно дорогого, паркету і доступного, але все-таки штучного ламінату для укладання підлоги існує і розумний компроміс між цими двома видами підлогових покриттів.

Ламінат. Властивості, вибір, укладання
Ламінат. Властивості, вибір, укладання розділи: інтер’єри, СТАТТІ
понеділок, 17 Тра, 2010 – 9:11 | Переглядів: 3,097

Ламінат вважається найсучаснішим підлоговим покриттям у своєму класі, вперше воно з’явилося років 20 тому як альтернатива дорогому паркеті. У Росії зараз в основному представлені вироби з Німеччини

Види підлогових покриттів (Паркет)
Види підлогових покриттів (Паркет) розділи: інтер’єри, СТАТТІ
п`ятниця, 14 Тра, 2010 – 10:42 | Переглядів: 3,469

Різновиди паркету включають в себе художній паркет, штучний і статеву дошку. Штучні планки відрізняються від дощок завдовжки і шириною, однак ці параметри виробниками, буває, порушуються, тому розмежування між штучної та статевої дошкою досить хитке.

Види підлогових покриттів. Дерево
Види підлогових покриттів. Дерево розділи: інтер’єри, архітектура, СТАТТІ
п`ятниця, 14 Тра, 2010 – 10:28 | Переглядів: 2,004

У сучасному інтер’єрі приміщень використовується дуже багато різних матеріалів для підлоги, для стін, стелі, меблів. Але коли справа стосується підлогового покриття, більшість власників квартир і заміських будинків намагаються зробити класичний вибір на користь дерева.

Будинок як поема
Будинок як поема розділи: архітектура, СТАТТІ
вівторок, 11 Тра, 2010 – 0:11 | Переглядів: 2,317

Якщо для класичного будинку характерні такі ознаки, як «тілесність», тектоничність та ієрархія (у ньому завжди відчутна тяжкість матеріалу, він міцно стоїть на землі і в нього виділені головні приміщення), то типовий модерністський будинок, навпаки, – це скляний асиметричний обсяг, висить над урвищем. На відміну від класики, його принципи – рухливість, прозорість, підвішеному.

Підвішеність і прозорість …
Підвішеність і прозорість … розділи: архітектура, СТАТТІ
середа, 28 Кві, 2010 – 21:53 | Переглядів: 2,546

Сучасний приватний людина може жити в будь-якому часу, в якому захоче. Він може побудувати собі готичний замок, античну віллу, вігвам і ренесансне палаццо.

Що стосується другого принципу модерністського будинку – підвішеному, то тут прототипом стала знаменита «Вілла над водоспадом» Френка Ллойда Райта з консольно нависаючими бетонними платформами.

z